Podpaski wielorazowe Liczba produktów: 22

Odrobina luksusu dla kobiet w czterech rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować do własnych potrzeb. 

Podpaski wielorazowe

Podkategorie

 • MAXI

  Długość podpaski ok 25,5 cm. Podpaska na noc, bądź na pierwszy dzień miesiączki. Warstwę nieprzemakalnego oddychającego materiału PUL posiada na całej podpasce. Podpaska posiada wszyty wkład bambusa, od skóry delikatny i łatwy w dopieraniu welur bawełniany w odcieniach czerwieni. Każda podpaska posiada zapięcie na metalowe zatrzaski. Dodatkowy zatrzask do zmniejszenia szerokości, aby jeszcze lepiej dopasować do bielizny.

  Prać z podobnymi kolorami.

 • MAXI PLUS

  Podpaska dla wymagających. Długości ok 31 cm. Idealna na noc, w czasie połogu. Każda podpaska będzie posiadać zapięcie na plastikowy nap, bez regulacji szerokości.

  Prać z podobnymi kolorami.

 • MIDI

  Długość podpaski ok 21,5 cm. Podpaska na dzień. Warstwę nieprzemakalnego oddychającego materiału PUL posiada na całej podpasce. Podpaska posiada wszyty wkład bambusa, od skóry delikatny i łatwy w dopieraniu welur bawełniany w odcieniach czerwieni. Każda podpaska posiada zapięcie na metalowe zatrzaski. Dodatkowy zatrzask do zmniejszenia szerokości, aby jeszcze lepiej dopasować do bielizny.

  Prać z podobnymi kolorami

 • MINI

  Na końcówke miesiączki, bądź przy większych upławach. Pośrodku posiadają warstwę PUL, który zapobiega przedostaniu się wilgoci na bieliznę.

  Prać z podobnymi kolorami

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów